مدیر سبد بورس | مدیریت پرتفوی

ایجاد یک روند مطمئن سودآوری، هدف اصلی ما است.

مدیر سبد بورس | مدیریت پرتفوی

آنچه در مورد این خدمت ویژه، بهتر است بدانید.

مدیریت و مشاوره سبد یکی از خدمات نوین بازار سرمایه است و ما در کالج تی‌بورس با توجه به تجربه طولانی فعالیت در بازار بورس ایران، شروع به مشاوره سرمایه‌گذاری به شکل مدیریت سبد و پرتفوی، در این بازار کرده‌ایم.

مدیر سبد کیست؟

مدیر سبد شخصی است که به شما کمک می‌کند تا سبد و پرتفوی بورسی خود را با رعایت کامل اصول مدیریت سرمایه و کنترل ریسک بگردانید. مزیت اصلی مدیر سبد این است که پولتان در پرتفوی خودتان قرار دارد و به همین دلیل جلوی خیلی از کلاهبرداری‌های رایج این حوزه گرفته می‌شود.

سابقه طولانی
عملکرد شفاف
تیم حرفه‌ای
استراتژی قدرتمند

مراحل استفاده از مدیر سبد برای مشاوره سرمایه‌گذاری

اگر احساس می‌کنید که هنوز آمادگی مدیریت سرمایه خود را به تنهایی ندارید، می‌توانید از خدمت مشاور و مدیر سبد ما کمک بگیرید. این خدمت می‌تواند یک مسیر امن و مطمئن برای سرمایه‌گذاری شما ایجاد کند.

مرحله اول: آشنایی و شفاف‌سازی عملکرد مدیران سبد

در مرحله اول، شما باید با نحوه عملکرد ما به عنوان مدیر سبد، آشنا شوید. در این مرحله با برگزاری یک جلسه جهت شفاف‌سازی بیشتر، مستندات تیم به شما نمایش داده خواهد شد. در ادامه ما باید شناخت کاملی از نیازها و اهداف شما بدست آوریم و در نهایت شرایط و قوانین مرتبط را با هم مرور کنیم.

مرحله دوم: تهیه، تنظیم و انعقاد قرارداد

در مرحله دوم، قرارداد مشاوره و مدیریت سبد با شما بسته خواهد شد. تا بدین شکل طرفین قرارداد کاملا به وظایف و مسئولیت‌های خود آگاهی داشته باشد.

مرحله سوم: شروع مشاوره و مدیریت سبد

در مرحله آخر، مشاور و مدیر سبد شما در کنار شما شروع به کار خواهد کرد. هدف اصلی ما در این خدمت، رشد منطقی و همیشگی سرمایه شماست. به همین دلیل از یک استراتژی قدرتمند برای این منظور استفاده خواهیم کرد.

هسته اصلی تیم مشاوره و مدیریت سبد

ایمان صاحبدادی
ایمان صاحبدادی | مدیریت تیم
بهروز باقری
بهروز باقری | تحلیل‌گر تیم
علی قندهاری
علی قندهاری | تحلیل‌گر تیم

برای اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت سبد ثبت‌نام کنید