دوره سبک زندگی معامله گر

مهم‌ترین دارایی یک معامله گر، قدرت ذهن اوست.

سبک زندگی معامله گر | دوره جامع تقویت ذهن معامله گران، چرا اشتباه می کنیم | سوگیری های ذهنی شناختی

آنچه بهتر است در مورد این دوره آموزشی بدانید.

وقتی وارد دنیای بازارهای مالی بشوید، کم کم متوجه می‌شوید که مهم‌ترین مهارت یک معامله گر داشتن یک ذهن قدرتمند است. که این ذهن قدرتمند بتواند از معامله گر در مقابل هیجانات روزانه این بازارها، مراقبت کند. دوره سبک زندگی معامله گر، سفر ذهنی معامله‌ گران برای دستیابی به یک ذهن قدرتمند است. که این ذهن قدرتمند بتواند به معامله گر کمک کرده تا خطاهای کمتری را در بازارهای مالی انجام دهد.

در این دوره ما ذهن شما را وارد چرخه توانمندسازی می‌کنیم، که این چرخه با شناسایی اشتباهات شروع و با تدوین قوانین معامله گری، ایجاد تعهدات معامله‌گر و در نهایت عادت‌سازی به پایان خواهد رسید. هدف ما این است که در شما عاداتی ایجاد کنیم که همیشه از شما در معاملاتتان مراقبت کنند.

تقویت ذهن معامله‌گر
12 جلسه آموزش
100 روز کوچینگ
12 وبینار آنلاین

مسیری که در دوره سبک زندگی معامله‌گر طی خواهیم کرد

سال‌هاست که معامله‌گران برای انجام معاملات سالم‌تر و به دور از هیجان، کوشیده‌اند سبک زندگی معامله‌گران موفق را شناخته و از آن استفاده کنند. سبک زندگی معامله‌گر از آن جهت بسیار اهمیت دارد که می‌تواند به طور مستقیم بر سلامت روحی و روانی فعالان بازارهای مالی تاثیر بگذارد.

تمام هدف ما در این دوره آموزشی، این است که بتوانیم اصول اساسی معامله‌گری را در معامله‌گران تبدیل به عادت کرده و آنان را به سمت یک سبک زندگی موفق معامله‌گری سوق دهیم.

سبک زندگی معامله گر | دوره جامع تقویت ذهن معامله گران

سرفصل‌های دوره سبک زندگی معامله گر

در این بخش از دوره سبک زندگی معامله گر، به بررسی عمیق عملکرد ذهن فعالان بازارهای مالی و شناسایی دلایل اصلی خطاهایی که ما در هنگام معاملاتمان انجام می‌دهیم، خواهیم پرداخت.

تقریبا می‌توان گفت خطاها و سوگیری‌های که تمامی معامله‌گران انجام می‌دهند مشترک و تعدادشان خیلی زیاد نیست.

در این بخش از دوره سبک زندگی معامله گر، قوانینی را تدوین خواهیم کرد تا در مسیر آینده معامله گری به ما کمک کند که اشتباهات کمتری داشته باشیم.

در این بخش از دوره، به بررسی و واکاوی باورهای مالی معامله‌گر در جهت اصلاح و تقویت باورهای مالی فرد به منظور درک درست بازارها، می‌پردازیم.

قوانین و باورهای درست در مسیری مناسب و برای مدت زمان مشخص شده، می‌تواند تبدیل به عادات معامله‌گر شود.

وقتی باورهای درست تبدیل به عادت شد، شما در مسیر زندگی کردن به سبک یک معامله گر حرفه‌ای قرار خواهید گرفت.

جهت شرکت در دوره سبک زندگی در کادر زیر ثبت‌نام کنید